середу, 27 жовтня 2021 р.

Бібліотека – у ногу з часом

                    
Невід’ємною частиною у розвитку та вдосконаленню знань і вмінь особистості є здатність відшуковувати інформацію, систематизувати її та узагальнювати. Саме тут в пригоді стає бібліотека як загальнокультурний центр інформації. Тут зосереджені основні надбання нації та знання, а бібліотекарі є вірними супутниками та помічниками читачів.

Крок за кроком працівники Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського стали виконувати все більш мультифункціональні завдання, а освоєння інформаційно-комунікаційних технологій дозволило охопити ширше коло читачів – інтернет-користувачів. Створення нових інтернет-ресурсів відкрили додаткові можливості для нас у підвищенні якості обслуговування користувачів.

Наша бібліотека має власний веб-сайт https://library.kr.ua, блог http://blog.library.kr.ua/ , вона присутня у соцмережах Facebook https://www.facebook.com/ounb.kirovohrad, Instagram https://www.instagram.com/chizhevsky_krop/ , twitter https://twitter.com/KIROVOHRAD_OUNB.

Бібліотекарі широко використовують віртуальні презентації для популяризації книжкових виставок, медіапроєкти для розгорнутого огляду певної тематики, вікторини для привернення уваги до пам’ятних дат та подій. Через соціальні мережі відбувається двосторонній процес комунікації з віддаленими користувачами. Онлайн-трансляції заходів дають можливість мешканцям віддалених куточків міста чи області бути віртуально присутніми на заходах або ж переглядати їх у будь-який зручний час.

Це все можливе завдяки тому, що ми, як фахівці своєї справи, розвиваємося та крокуємо в ногу з часом, ставимо перед собою нові цілі та успішно їх досягаємо.

Анна Бородавкіна

Немає коментарів:

Дописати коментар