середу, 27 жовтня 2021 р.

Чи знаєте ви себе?

    
                            
Чи знаєте ви достоїнства та недоліки своєї зовнішності? І якщо так, то чи не занадто суб’єктивна ваша точка зору? В світі практично не існує людей, які здатні тверезо оцінити свої данні. Чому? Тут є один маленький секрет. І захований він… в дзеркалі. Так-так, у звичайному дзеркалі, у яке дивляться всі вранці, вдень та ввечері.

Дзеркальне відображення дає образ, який мало чим відрізняється від того, який бачать оточуючі. В цьому легко переконатися, подивившись на себе в люстерко не прямо, а за допомогою ще одного дзеркала. Якщо ви так зробите – перед вами постане зовсім незвичний образ.

Тим не менш людство полюбляє дзеркала.

З давніх-давен дзеркала наділялись містичним значенням. Наприклад, вважалось, що в дзеркальному відображенні залишається душа людини. Саме тому в помешканні покійника завішували дзеркала, щоб він міг спокійно піти в інший світ.

Також не рекомендується спати у кімнаті, де знаходяться дзеркала, оскільки існує думка, що вони здатні поглинати енергію людини.

І все ж таки саме дзеркало зв’язує два «я», які «сидять» в кожній людині. Психологи стверджують, що людина із заниженою самооцінкою буде дивитися в дзеркало лише для того, щоб переконатися, що вона ще існує. Худощава людина, дивлячись в дзеркало, думає: «який я товстий(та)», а самотня людина почне навіть розмовляти зі своїм відображенням.

Порада для самовдосконалення.

Одного разу, коли всі домочадці розійдуться у справах, встаньте перед дзеркалом, та спробуйте поспілкуватися із собою, уважно спостерігаючи за жестами та мімікою. Тут ви помітите, що щось вас прикрашає, а щось робить смішним, а щось неоковирним. Тут ви і дізнаєтесь, де ваші сильні сторони, а де слабкі. Це і називається робота над собою.


Анна Бородавкіна


Немає коментарів:

Дописати коментар