![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFA_JfsW0h6CXvhTYXVMwOLu1j8mWyurGb0ES5mu4QcWhAblkppKR09fNK5Dyg7W7KP8b76mhtz7Y5SBKWuFgxTi26yyMzu9ON1Fsn-teAbf-ahWtp6r_8xCnrxVJ-tVdcTbkeqqpMi6s/s320/%25D0%25B4%25D0%25B7%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25BA%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25BE.jpg)
Чи знаєте ви достоїнства та недоліки своєї зовнішності? І якщо так, то чи не занадто суб’єктивна ваша точка зору? В світі практично не існує людей, які здатні тверезо оцінити свої данні. Чому? Тут є один маленький секрет. І захований він… в дзеркалі. Так-так, у звичайному дзеркалі, у яке дивляться всі вранці, вдень та ввечері.
Дзеркальне відображення дає образ, який мало чим відрізняється від того, який бачать оточуючі. В цьому легко переконатися, подивившись на себе в люстерко не прямо, а за допомогою ще одного дзеркала. Якщо ви так зробите – перед вами постане зовсім незвичний образ.
Тим не менш людство полюбляє дзеркала.
З давніх-давен дзеркала наділялись містичним значенням. Наприклад, вважалось, що в дзеркальному відображенні залишається душа людини. Саме тому в помешканні покійника завішували дзеркала, щоб він міг спокійно піти в інший світ.
Також не рекомендується спати у кімнаті, де знаходяться дзеркала, оскільки існує думка, що вони здатні поглинати енергію людини.
І все ж таки саме дзеркало зв’язує два «я», які «сидять» в кожній людині. Психологи стверджують, що людина із заниженою самооцінкою буде дивитися в дзеркало лише для того, щоб переконатися, що вона ще існує. Худощава людина, дивлячись в дзеркало, думає: «який я товстий(та)», а самотня людина почне навіть розмовляти зі своїм відображенням.
Порада для самовдосконалення.
Одного разу, коли всі домочадці розійдуться у справах, встаньте перед дзеркалом, та спробуйте поспілкуватися із собою, уважно спостерігаючи за жестами та мімікою. Тут ви помітите, що щось вас прикрашає, а щось робить смішним, а щось неоковирним. Тут ви і дізнаєтесь, де ваші сильні сторони, а де слабкі. Це і називається робота над собою.
Анна Бородавкіна
Немає коментарів:
Дописати коментар