четвер, 4 червня 2020 р.

Слухаємо, згадуємо, відпочиваємо разом з дітьми


Ось і закінчився навчальний рік. Незвичайний та напружений, який запам’ятають і діти, і батьки, і вчителі. Надворі літо. Пропонуємо провести його цікаво і з користю. А саме: прослухати з дітьми аудіокниги з творами, які вивчали у свій час Ви, батьки. За останні роки всі, в кого є школярі, часто чують про те, що інколи шкільна програма здатна вбити будь-яке бажання читати. Проте є видання, які залюбки десятиліттями вивчають за шкільною програмою. І їх не обов’язково читати, можна слухати. 
Працівники відділу абонемента підібрали п’ять відомих аудіокниг, які повернуть у дитинство дорослих, а школярів підготують до нового навчального року. 
У США в самий розпал Громадянської війни, президент Лінкольн зустрівся з Гаррієт Бічер-Стоу: «Так Ви та маленька жінка, яка розпочала цю велику війну?». Та письменниця не вела воєнних дій, вона лише написала роман «Хатинка дядька Тома» на захист темношкірих людей. Книга Бічер-Стоу не про рабство в Америці ХІХ століття, а про милосердя і боротьбу людини за власну гідність. 
Книгу Даніеля Дефо «Робінзон Крузо» ось уже кілька століть люди різних поколінь читають і перечитують у багатьох країнах світу. У романі майстерно описано незвичайні пригоди моряка, який після корабельної аварії опинився на безлюдному острові та прожив там 28 років.
Про небезпечні й романтичні пригоди Діка Сенда, юного капітана шхуни «Пілігрим», можна дізнатися, прослухавши аудіокнигу з твором Жуля Верна «П’ятнадцятирічний капітан».
В 1876 році побачила світ книга Марка Твена, що внесла його ім’я в історію світової літератури. Це були знамениті «Пригоди Тома Сойєра». Твір наповнений простим гумором, а в Томі Сойєрі можна легко впізнати Марка Твена.
Ще одна аудіокнига «з гумором» – «Комедії» Жана Батіста Мольєра. Автор розкриває перед слухачем багату галерею образів, в якій тісняться всі прошарки суспільства.
Після закінчення карантину, чекаємо на дорослих і дітей у відділі абонемента. Отримайте задоволення від прослуховування «шкільних» книг разом зі своїми дітьми! Не потрібно зволікати і користувачам, яким до вподоби паперові книги. Читайте, слухайте, спілкуйтеся! Всім гарного і корисного літа!

Наталія Білаш, 
завідувачка відділом абонемента

Немає коментарів:

Дописати коментар