четвер, 30 грудня 2021 р.

4 критерії успіху засновниці The Huffington Post

Аріанна Гаффінґтон – суперзірка американської журналістики й засновниця легендарного медіапорталу The Huffington Post, одна з найвпливовіших жінок у світі. Її ім’я раз у раз опиняється у престижних рейтингах, а фото з’являється на обкладинках журналів. «Оце так успіх!» – скажете ви. Та одного дня, знепритомнівши від утоми й недосипання, Аріанна замислилась, чого їй вартує такий успіх і чи він справжній?..

Гаффінґтон, Аріанна. Досягай і процвітай : про життя, сповнене здоров’я, мудрості й відчуття дива / А. Гаффінґтон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів : Вид-во «Старого Лева», 2020. – 248с.

Нескінченна погоня за грошима та владою – нинішніми критеріями успіху – закінчується вигоранням, хворобами, крахом особистих стосунків і, за іронією долі, – кар’єри. За словами Аріанни Гаффінґтон, сучасне визначення успіху нас вбиває. Тому вона закликає переосмислити звичні його критерії й формулює нові: добре самопочуття, мудрість, уміння дивуватися і творити добро.

У цій книжці авторка відверто розповідає про те, як важко їй давалося поєднувати роботу і виховання двох доньок, жонглювати бізнесовими питаннями і сімейними справами. Цей шалений танець «подарував» їй не менш шалений стрес і клопоти зі здоров’ям, та вона зуміла з цим впоратися, бо знайшла для себе той шлях, який приносить радість, а не виснаження. Спираючись на сучасні дослідження у сфері психології, спорту й фізіології, авторка ділиться дієвими практиками, що допоможуть кожному з нас змінити застарілу формулу успіху, а за нею – і власне життя.

Ісаєнко Катерина,
бібліотекар відділу документів з питань
медицини та охорони здоров’я

Немає коментарів:

Дописати коментар