четвер, 3 жовтня 2019 р.

Дитячий світ «дорослих» письменників


Андрій Курков, Василь Шкляр, Андрій Кокотюха, Галина Вдовиченко, Юрій Винничук, Марина та Сергій Дяченки… – автори знаменитих бестселерів для дорослих, відомі далеко за межами України письменники, твори яких друкувалися багатьма мовами світу. Менш знані як чудові дитячі письменники. На сторінках дитячих книг цих «дорослих» письменників – суцільні дива та неймовірні пригоди. Веселі Пустомелики і коти-повітроплавці; таємниця Клубу Боягузів та викрадення доньки мільйонера; дивовижні пригоди звичайних речей та веселі пригоди чеберяйчиків… Все це оживе для вашої дитини на сторінках книг А.Куркова «Пригоди Пустомеликів та інші історії», В.Шкляра «Василькова таємниця» та «Помста Баби Яги», А.Кокотюхи «Колекція гадів», Г.Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів» та інших. 


30 вересня 2019 року ці та інші книги були представлені працівниками відділу абонемента на книжковій виставці «Дорослі» письменники – батькам та дітям» під час святкування Всеукраїнського дня бібліотек.Юрій Винничук – майстер детективного, історичного, пригодницького, еротичного жанрів. І раптом…: «Гопля і Піпля сиділи в плетених кріслах у себе в садочку і милувалися квітами, які ж вони ж самі й висадили. У цей час до саду залетів великий Метелик…».У чудовій казці «Метелик вивчає життя» розповідається про двох чеберяйчиків, які допомагають Метелику якомога швидше вивчити життя, адже він – метелик-одноденка. Маленькі читачі разом з героями книги взнають чому сонце кругле, а не квадратне; чому небо блакитне, а не зелене, як трава; чому, коли нюхати квіти, завжди крутить у носі.


 Василь Шкляр — один із найвідоміших, читаних і «містичних» сучасних письменників, «батько українського бестселера». Яскравим та неймовірним постає дитячий світ у збірці оповідань для дітей «Василькова таємниця» автора знаменитого «Чорного Ворона».
Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? До справи беруться коти-детективи на сторінках книги Галини Вдовиченко «36 і 6 котів-детективів».


Чому звірі залишають людей і відпливають на чарівному кораблі? Адже наша Земля така велика… Про це ви дізнаєтесь, прочитавши перший філософсько-казковий роман для дітей відомої «дорослої» письменниці Галини Пагутяк «Втеча звірів або Новий бестіарій».
Ось такі чудові дитячі книги «дорослих» письменників є у відділі сімейного читання – відділі абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського. Чекаємо на мам, тат, дітлахів – поціновувачів сучасної української книги! Оберіть цікаві книги українських письменників собі та своїй дитині!
Наталія Білаш, завідуюча відділом абонемента

Немає коментарів:

Дописати коментар