Книги-загадки, піжмурки та свинки
(«Щедрий вечір – 2019» у відділі абонемента)
Тематична виставка-інсталяція «Новорічне «свинство» приваблювала і дітей, і дорослих. Це був справжній новорічний коктейль! А саме: книги українських та зарубіжних авторів, в яких головним героєм є символ 2019 року – Свиня або її «рідня», а також понад 40 фігурок поросят і м’яких іграшок. Неймовірна колекція свинок від нашої користувачки пані Світлани та її сина Олексія нікого не залишила байдужим. У колекції є різні «свинячі» персонажі – поважні й серйозні, веселі й кумедні. Серед них – свинка з книжкою (читачка), українська родина (батько-кабан, мама-свинка і маленьке поросятко)… Гості захоплювалися свинками з «професійними» ознаками – кухар, спортсмен, моряк, школяр та інші.
Всі бажаючі з задоволенням вчилися виготовляти закладку для книг «Свинка-смайлик» у техніці паперопластика. Адже такою позитивною закладкою приємно і самому скористатися, і подарувати друзям.
На акцію «Книжкові піжмурки» зібралося чимало любителів читання. Ідея акції: на окремому столі розміщені відомі книги, обгорнуті щільним папером (тобто не видно ні назви, ні автора). Бібліотекарі читали відвідувачам уривок з будь-якої з цих книг і пропонували вгадати, що ж це за книга та хто її автор. За правильну відповідь – приз: цукерки або календарик. 30 популярних творів «заховалися» під час акції. А саме: книги Івана Котляревського і Тараса Шевченка, Івана Нечуя-Левицького та Івана Франка, Алана Мілна і Чарльза Діккенса та інші.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiaJf4ZIJwBMVH9dJxgKXdCqKO983hq2L67p5Q_Ww6i9xotHJAGp4o1C2SF9dakKSAFk00h_j01bzYCzINtenYInHZ1YjqjgsXWwDSGMyhf9W441iec7TVzQfO5cA5U5pyz8lYHCc-legSI/s320/%25D0%25BA%25D0%25BD%25D0%25B8%25D0%25B3%25D0%25B0-%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25B0%25D0%25B4%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg)
У холі І поверху протягом вечора діяла виставка–продаж книг «Новорічний настрій» від пані Ольги («Книгарня» ФОП Власова). Кожен учасник заходу міг обрати для себе або в подарунок для близьких та друзів найкращі книги сучасних українських та зарубіжних авторів.
Наталія Білаш,
завідуюча відділом абонемента
Немає коментарів:
Дописати коментар