Прийдешня низка новорічно-різдвяних свят - це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля. Є безліч способів розважити себе і свою дитину - маленького непосиду. І хоча у нас немає принад великих міст – зоопарку, цирку, принаймні пристойного розважального ц
ентру, це зовсім не означає, що потрібно всі свята провести біля телевізора чи комп’ютера. За бажанням, як за помахом чарівної палички, можна перетворити звичайний зимовий день на справжнє свято.
І якщо ви й досі вагаєтесь як розважитися на новорічні свята – поспішіть до нашої бібліотеки.
Вам цікаво в якій країні в новорічну ніч, щойно проб'є годинник північ, починають оглушливо дзвонити дзвони на всіх пожежних вежах, завивати сирени, гудіти автомобілі? А чи знаєте ви країну, в якій Новий рік випадає на час між 12 і 17 квітня? Про точний день святкування міністерство культури видає спеціальний наказ, і триває ця уроч
иста подія три дні. А ще деякі люди перед Новим роком увесь посуд, що є в домі, наповнюють водою, а після півночі виливають її з вікон. Про найпоширеніші, найцікавіші, незвичайні свята, котрі відзначають у різних країнах світу, можна дізнатися, прочитавши книгу "Свята різних народів". Це видання - один із томів популярної енциклопедії "Я пізнаю світ". Воно буде цікавим як для дітей, так і для дорослих.
Кожна жінка хоче бути чарівною та привабливою. Тому поспішайте до відділу міського абонемента і в новорічну ніч ви будете неперевершеною. А допоможуть вам у цьому документи на дисках. На CD маємо: "Магия ароматов", "Секреты красоты", "Виртуальный стилист", "Энциклопедия женской красоты", "Make - up & Perfume" та ще багато чого цікавого і корисного. Ці книги, журнали, диски з виставки „Поспішає новий рік”, яка працює у відділі міського абонемента, на певний термін можна взяти додому.
На виставках „Новорічні метаморфози” та „Різдвяна зіронька зійшла”, які працюють у відділі читальних залів, ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, як-то „Звичаї нашого народу” Олекси Воропая, ”Новорічні свята українців” О. Курочкіна, ”Наш рік” С. Новака, „Український рік” В. Скуратівс
ького. Виставки мають казковий вигляд, бо оформлені дзеркалами і картинами.
А чи знаєте, як підготувати оригінальний подарунок на Різдво своїм рідним та близьким?. Першими різдвяними подарунками в історії людства стали золото, ладан і смирна, які три волхви принесли новонародженому Христу на знак визнання його Царем світу. В скандинавських країнах подарунки приносять невидимки-домовики, яких там дуже оберігають. В Італії подарунки на Різдво приносить фея, її звати Беффана. Кажуть, найкращий і найдорожчий подарунок – зроблений від щирого серця власноруч.
На мою думку, творчим роботам, які представили талановиті діти та д
освідчені майстрині на різноманітних виставках у нашій бібліотеці, позаздрили б усі казкові дарувальники. Не вірите? Переконайтеся самі. У відділі краєзнавства працює виставка творчого об’єднання „Ниточка” „Новорічна казка”, у відділі читальних залів свої роботи представили члени творчого об’єднання „Єлисаветградський узвіз” – „Святкова вечеря”. Тут і рушники, і серветки, і скатертини – вишиті з любов’ю, здається, випромінюють позитив.
Оригінальні виставки дитячих творчих робіт учасників обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Кіровоградської області (відділ з питань економіки, виробництва і природничих наук), а також „Вітрила надій” (відділ міського абонемента) не просто цікаві, вони захоплюють незвичністю виконання, технік і матеріалів, з яких зроблені експонати.
Цього року бібліотекарі вирішили вас здивувати креативністю заходів і оформленням виставок.
У Центрі європейської інформації новорічна ялинка вражає символічністю – тут і шкарпетки з подарунками, і яблука, і листівки. Іншої такої ніде не побачите.
Також навряд де ви побачите виставку „Шкарпетки від брюнетки”, яка відкрилася у відділі мистецтв і працюватиме до кінця місяця. Чому саме шкарпетка? Бо вив’язана добрими р
уками люблячої мами чи бабусі - це найчарівніша річ, недарма саме її уподобав Святий Миколай як схованку для подарунків. Кожного, хто прийде подивитися на цю виставку, чекає сюрприз: побажання - передбачення на прийдешній рік.
Найголовніше, що виставки задовольнять найвибагливіші смаки наших користувачів. Одні з них підкажуть дизайнерські ідеї, щоб зробити оселю затишнішою і надати їй святкового настрою, інші – наприклад, «Різдвяна кухня»
, містить рецепти приготування різноманітних різдвяних страв, якими пригощали свої сім’ї наші прабабусі. І, звісно, тонкощі приготування цариці різдвяного столу – куті. А ще – безліч ідей цікавого дозвілля з іграми та розвагами для дітей…
На перший погляд здається, що всі вищеперераховані пропозиції зацікавлять дівчат і жінок, але чоловікам ми теж підготували незвичний сюрприз. Friday model club - Клуб любителів стендового моделювання запрошує всіх жителів та гостей міста відвідати непересічну виставку макетів танків, літаків, машин, зменшені копії історичних оригін
алів. Вашій увазі пропонуються роботи провідних майстрів нашого міста, а також унікальні зразки, представлені моделістами інших міст. Виставка стендового моделювання працює у відділі документів з питань економіки, виробництва і природничих наук.
Традиційність і постійність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі - переконайтеся самі. Вхід - вільний.
Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим та до зустрічі в затишних залах найбільшої книгозбірні області!
Світлана Приймак, завідуюча сектором маркетингу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi4iPFvoyIxnBCGJh1yIXbRLQaACrVw_wGf7g0WPIlnKG6Qute_CJk0-rG5Jj-QTNQIAIgQbhrlRw-tJe-kYnx-LW3Lv3WjGU7AgH7HEQIZG4uDiaOBz9NCHWRpFEkQKD0Dmc1IQsQjsGA-/s200/IMG_1766.jpg)
І якщо ви й досі вагаєтесь як розважитися на новорічні свята – поспішіть до нашої бібліотеки.
Вам цікаво в якій країні в новорічну ніч, щойно проб'є годинник північ, починають оглушливо дзвонити дзвони на всіх пожежних вежах, завивати сирени, гудіти автомобілі? А чи знаєте ви країну, в якій Новий рік випадає на час між 12 і 17 квітня? Про точний день святкування міністерство культури видає спеціальний наказ, і триває ця уроч
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgc0SuxjRz2T2Kwu-UJq_Jw2TZ1WKge0bNhjgG-7dZ7fV8iKfV7GSu-2ku-02qkOfFZNUfvF6D4alh-CJvhys6oopZhrWAZCb5-v-eU1YyqzMSpWcDQdyXGGyAJAI2EAuJa5tcalON9Rn4T/s200/IMG_1800.jpg)
Кожна жінка хоче бути чарівною та привабливою. Тому поспішайте до відділу міського абонемента і в новорічну ніч ви будете неперевершеною. А допоможуть вам у цьому документи на дисках. На CD маємо: "Магия ароматов", "Секреты красоты", "Виртуальный стилист", "Энциклопедия женской красоты", "Make - up & Perfume" та ще багато чого цікавого і корисного. Ці книги, журнали, диски з виставки „Поспішає новий рік”, яка працює у відділі міського абонемента, на певний термін можна взяти додому.
На виставках „Новорічні метаморфози” та „Різдвяна зіронька зійшла”, які працюють у відділі читальних залів, ви знайдете цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, як-то „Звичаї нашого народу” Олекси Воропая, ”Новорічні свята українців” О. Курочкіна, ”Наш рік” С. Новака, „Український рік” В. Скуратівс
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGh9ilaz9p6DTpaEzKftVoAIqXxvXejrYeIJvJ3h_ryELwOHeoPlKQrwCwrbFT-jQqiy8lc4VZeaWzg-x4xM5IZ9ibLd-GSZhYvBhxnNw0nAQFgqVvX894Id-4aBgit-969zwklIDo_8Rq/s200/DSCN7391.jpg)
А чи знаєте, як підготувати оригінальний подарунок на Різдво своїм рідним та близьким?. Першими різдвяними подарунками в історії людства стали золото, ладан і смирна, які три волхви принесли новонародженому Христу на знак визнання його Царем світу. В скандинавських країнах подарунки приносять невидимки-домовики, яких там дуже оберігають. В Італії подарунки на Різдво приносить фея, її звати Беффана. Кажуть, найкращий і найдорожчий подарунок – зроблений від щирого серця власноруч.
На мою думку, творчим роботам, які представили талановиті діти та д
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEuqZQsTST4CahVJqRXwzIaW6ZmwnG-E7lJTGxgEE5Ft0Yy6bhu9_4GLcyh-I2LUzb_JnHx4h6PJXELJ5bwPQUuXyfaifnUSP14UZt519xA5vxKyKrwsY1C8xX5xbGd9ASSqnxaKksFLrB/s200/IMG_1811.jpg)
Оригінальні виставки дитячих творчих робіт учасників обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» Кіровоградської області (відділ з питань економіки, виробництва і природничих наук), а також „Вітрила надій” (відділ міського абонемента) не просто цікаві, вони захоплюють незвичністю виконання, технік і матеріалів, з яких зроблені експонати.
Цього року бібліотекарі вирішили вас здивувати креативністю заходів і оформленням виставок.
У Центрі європейської інформації новорічна ялинка вражає символічністю – тут і шкарпетки з подарунками, і яблука, і листівки. Іншої такої ніде не побачите.
Також навряд де ви побачите виставку „Шкарпетки від брюнетки”, яка відкрилася у відділі мистецтв і працюватиме до кінця місяця. Чому саме шкарпетка? Бо вив’язана добрими р
Найголовніше, що виставки задовольнять найвибагливіші смаки наших користувачів. Одні з них підкажуть дизайнерські ідеї, щоб зробити оселю затишнішою і надати їй святкового настрою, інші – наприклад, «Різдвяна кухня»
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhquepWoxI4TzNx2Uf5MuxMOCkpe0YejhWCLey-ujZ-geOhNDlekUK93Vs1JP1VQEyVyfTxzI7TnqSbY_WaIN7f8e6iJGUsRw3BkbnexYo9fZYKmBdW3FHvmjrk6RutAnsZtu52mNhTbgZ-/s200/IMG_1820.jpg)
На перший погляд здається, що всі вищеперераховані пропозиції зацікавлять дівчат і жінок, але чоловікам ми теж підготували незвичний сюрприз. Friday model club - Клуб любителів стендового моделювання запрошує всіх жителів та гостей міста відвідати непересічну виставку макетів танків, літаків, машин, зменшені копії історичних оригін
Традиційність і постійність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі - переконайтеся самі. Вхід - вільний.
Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим та до зустрічі в затишних залах найбільшої книгозбірні області!
Світлана Приймак, завідуюча сектором маркетингу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського
Немає коментарів:
Дописати коментар