![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7seRUPyuIb_c7XKxDYwWxU-1FWemhLCZ6HYsteC4G2Z8dsnqmjw-pcywoDc9L_oNMsTaN_xNLGWapfBsWpMbikLncpPlR1jiSWH17qYpS4WnGMEFyhKyKEXd769Gs1NGxhvuOC_ME06o/s200/20190522_130528.jpg)
22 травня 2019 року в рамках проведення традиційного весняного «Бібліофестивалю на Великій Перспективній» Орхуський центр екологічної інформації продовжив започатковану три роки тому вуличну екологічну акцію «Скажи пластику — ні!». Відмова від використання пластикової тари гостро стоїть перед світом. Загалом багато країн та окремі мегаполіси перестали використовувати поліетиленові пакети. Тому ми закликаємо наших містян підтримати цю акцію і користуватися в побуті екологічно чистими торбами. Гостям бібліофестивалю були запропоновані подарунки – екоторби, які вони власноруч розписували фарбами за власним бажанням.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg7ZpdAk7tZ_GRpx0j4qHm6hPj_GYeRPAFm2_UjEow0u1K2oz7czvn-mdlQgXc7lKTFDR30quJzm5cLGqRmAUms1JDFJJnOG_W4mjDHEmGed4LTUoSak-6aImyTDeyQzfrAPN6FcIcTo8E/s200/20190522_130545.jpg)
В заході також взяли участь майстрині Кіровоградської обласної громадської організації «Єлисаветградський узвіз», де представили свої роботи, виконані в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.
Наталія Ракуленко,
головний бібліотекар
відділу документів з економічних,
технічних та природничих наук
Немає коментарів:
Дописати коментар