середа, 29 листопада 2023 р.

Радощі мінімалізму. як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його

     Як навколишні речі впливають на наше життя? Ви коли-небудь помічали, як після прибирання в будинку вам фізично і психологічно ставало легше дихати. Але при цьому будь-яке прибирання забирає багато сил і часу і ви не встигаєте й озирнутися, як вам знову потрібно прибирати. А тепер уявіть, що ви навчитеся такій системі, при якій прибирання займатиме якусь зовсім мінімальну кількість часу і сил, і навіть у проміжках між прибираннями ваш будинок виглядатиме охайно і красиво.

    Спробуйте осягнути філософію мінімалізму разом з експертом із прибирання Френсін Джей і вже незабаром ви опинитесь на шляху до змістовнішого, більш керованого та радісного буття.

Книга «Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його» для тих, хто хоче почати нове життя, позбутися фізичного та ментального мотлоху, навести лад удома і в думках або просто зрозуміти, що ж таке мінімалізм.

    Багато хто помилково думає, що мінімалізм – це порятунок від речей, але це не так. Суть мінімалізму – залишити тільки найнеобхідніше  і  те, що приносить  радість. 

    Автор розповідає, як не просто зробити свій будинок мінімалістичним, а й виробити нові звички і навчитися мислити, як мінімаліст. Методи, запропоновані автором, дуже прості та ефективні. Принцип «викинь мотлох із життя» автор розповсюджує не лише на матеріальні речі, а й на психологічні ситуації, тривожність, наприклад. Також вона не обмежилася лише однією якоюсь технікою. На відміну від інших авторів, Френсіс Джей пише емоційне. Її книжки, хоч і мінімалістичні, але все одно оформлені у грайливому настрої, з різними шрифтами, виділеннями цілих важливих абзаців.

    Чудова книга, яка врятує вашу свідомість у багатьох складних ситуаціях.

    З книгою Джей Френсін. Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його: науково-популярна література / Френсін Джей ; пер. з англ. М. Смагіної. – К. : КМ-Букс, 2019. – 256 с. – (Сер. «Світовий бестселер») можна ознайомитися у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ імені Дмитра Чижевського.


Марина Григор’єва, головна бібліотекарка 

відділу документів з економічних, технічних та природничих наук


#тижденьчитання2023

Немає коментарів:

Дописати коментар