понеділок, 13 січня 2020 р.

«Cвящeннa книгa cтapтaпepa. Як збудувaти уcпiшну кoмпaнiю»

    Останнім часом слово «Стартап» стало синонімом прориву і нерозривно пов’язується в уяві більшості людей з новітніми технологіями. Хоча, якщо розглянути історію  появи цього поняття, то ми дізнаємося, що насамперед воно асоціювалося з гаражним бізнесом. Сьогодні  видавництва пропонують для читачів багато книг з корисними порадами для започаткування і розкрутки власних бізнес-проектів, і одна з найкращих книг для стартаперів – книга Cтiва Бланка, Бoба Дopфа «Cвящeннa книгa cтapтaпepa. Як збудувaти уcпiшну кoмпaнiю».
    Щоб зрозуміти ідею стартапів, потрібно відчути себе героєм цікавої подорожі, в кінці якої мрії і сподівання здійсняться. Кожна нова компанія чи новий продукт на ринку починалися з мрій – сподівань на те, що може бути – і шляхи до їх досягнення й уявлення про їх користь та перспективи  бачили тільки обрані люди. Саме за оригінальністю ідей і натхненням засновника компанії можна відрізнити від підприємця, а новітній стартап –  від успішного бізнесу. 
    Стівен Бланк – бізнес-експерт, лектор, один з авторів концепції Lean startup та Боб Дорф – підприємець, бізнес-тренер, викладач Колумбійської бізнес-школи не просто дають інформацію як будувати або вдосконалювати бізнес. Вони буквально розповідають як потрібно думати про бізнес, щоб залучити інвестиції та споживачів. Ця книга перевертає уявлення про внутрішні зв’язки в тандемі «споживач-продукт», надихає, виводить із зони комфорту, даючи читачеві купу цікавої та корисної інформації.
    Якщо у вас є незвичне і оригінальне рішення будь-якої технічної чи побутової проблеми або з’явилася ідея створення інноваційного сервісу, нового продукту, тоді  ви самі здатні створити і поширювати серед громади свій стартап, користуючись порадами Стівена Бланка та Боба Дорфа.

Олейніченко Ю. В.,
бібліотекар 1 категорії відділу документів 
з економічних, технічних та природничих наук

Немає коментарів:

Дописати коментар