пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Лабіринти доль Марії Рути


Кожен із нас часом мріє про казку, та життя непередбачуване, як лабіринт, тому часто від вибору напрямку, в якому ступити крок, залежить уся наша подальша доля. А коли твої помилки повторюють діти, то мимоволі замислюєшся про якусь карму, що нависла над твоєю родиною і не дає змоги бути щасливими.

Часто люди, як і герої книжки сучасної української письменниці Марії Рути «Тріада. Лабіринтами доль», так заглиблюються у себе й у свої турботи, що не помічають – кохання поруч, любов завжди у серці і рано чи пізно проросте, хоч би як глибоко героїні ховали її у душі. Різні долі часом настільки міцно переплітаються у міцний клубок, який здається, неможливо розплутати, що мурахи тілом пробігають. Хтось не помічає кохання всього життя, а хтось мчить за ним в іншу країну і стикається з жахливим збігом, який називають долею. Василина, Поліна, Лінда. Три покоління, три схожі долі. Невже й найменшій приготували життя такі сюрпризи? Невже й вона мусить пройти шлях матері й бабусі, адже всі троє – як три каплі води, але в різні етапи життя. Кохання – річ крихка. Необережне ставлення і – фіаско...

«Тріада. Лабіринтами доль» – неймовірний роман! Яскравий емоційний динамічний сюжет. Читається швидко, адже хочеться скоріше дізнатись розв’язку.

Автор чудово розуміє психотипи персонажів, тому тримає читача в напрузі до останніх сторінок. Книжка є судженням про те, що щастя треба заслужити, за нього варто поборотися, навіть якщо йдеться про боротьбу  з найпідступнішим ворогом душі – самим собою.

Якщо Вас зацікавила книга Марії Рути «Тріада. Лабіринтами доль», завітайте до відділу абонемента обласної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.
Наталія Білаш, завідувачка відділом абонемента.

Немає коментарів:

Дописати коментар