четвер, 7 листопада 2019 р.

Львів. Кава. Любов.


Збірка оповідань «Львів. Кава. Любов» (Х., 2018)   - надзвичайно чуттєва і життєва книга від 10 неймовірних авторів: Наталії Гурницької, Галини Вдовиченко, Вікторії Гранецької, Дари Корній та інших письменників.

Кожне із оповідань, вміщених у цю збірку, несе нову історію життя і смерті, кохання і ненависті, щастя і розпачу. Головні герої цих оповідань - звичайні жителі  невеликих міст, закохані, розгублені, розчаровані, щирі й такі, що здатні знаходити щастя в дрібничках і насолоджуватися буденними речами.

Галина Вдовиченко зі своїм оповіданням «Ймовірність дощу нуль відсотків» переносить нас на десятиліття в історію, показує звички і дивацтва минулих поколінь. «Мрія про Леополіс» Ірини Хомин показує нам втілення мрії про частинку такого рідного Львова у такому далекому Сінгапурі.

Пронизане чуттєвістю оповідання «Абонентська скринька» Вікторії Гранецької. Історія вражає емоціями, які вдало передала авторка. Хто з нас не хотів би отримати листа з майбутнього? Та ще й з відповідями на всі запитання, що не дають спати вночі. Це оповідання змушує замислитися: чи насправді потрібно, забігаючи наперед, знати, що приготувала для тебе доля.

 Ця книга пахне львівською кавою і освіжаючим дощем, мокрим асфальтом і казкою. «Львів, Львів, Львів… Це місто ніколи не відпустить тебе, якщо ти хоч раз там побував. Це місце-казка, це місто-чари, це любов, і кава, і шоколад, і незмінні підбори, підбори, підбори… Навіть у мороз і на кризі. Це незмінне звертання по-львівськи «прошу пана», і «то є перша кляса», коли щось до вподоби. Той, хто не бував у цьому старому місті, ніколи не збагне душу України». Книга надихає, зігріває й викликає відчуття спокою, гармонії з собою і світом. Затишного Вам читання!

Чекаємо на Вас у відділі абонемента обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.
                                                                          Людмила Позняк,
 бібліотекар       відділу абонемента.  

Немає коментарів:

Дописати коментар