понеділок, 11 серпня 2014 р.

               … до зустрічі наступного літа у «Школі мистецтв 2015»

                   Сьогодні вже серпень, кажуть цей місяць як вечір неділі, ніби літо ще триває, але скоро осінь. От і ми не помітили як пролетіли два чудові та сонячні літні місяці. І саме стільки часу тривала «Літня школа мистецтв 2014» у бібліотеці Д.І. Чижевського. Згадуємо як у червні до нас прийшли перші діти, трішки стримані, але повні інтересу до творчості. Спочатку їх було не багато, та з кожним днем їх кількість зростала, з’являлись нові обличчя, та були й такі, що приходили постійно. Але не тільки діти хотіли відкрити в собі талант, були в нас і чоловіки і жінки, які робили поробки не менш старанно чим дітки. Тай не дивно, хто ж міг втриматись, якщо кожного дня вони виготовляли щось цікаве, нове, сучасне, у різних техніках.


         А допомагали нам в цьому наші, вже рідні, дівчата волонтери з мистецького факультету нашого педагогічного університету. За цей період вони навчили дітей технікам квілінг, штампування, колаж, аплікація, ниткографія, витинанка, ліплення з солоного тіста, виготовлення квітів з паперу, малювання.                Але найважливішим був сам процес творення робіт та душевна атмосфера - від окремої «клякси» до фантазійного жартівливого створіннячка. Діти не тільки працювали, вони були відкритими до нас, а ми до них, наш час проходив у спілкуванні та  читанні разом книжок – в повній гармонії.


               Це був чудовий час, але все має початок та кінець, от і канікули теж колись закінчуються. Та прощатися нікому не хотілося, діти звикли кожного дня приходити туди, де на них чекали. Тому на останньому майстер-класі, забираючи свої роботи вони дякували працівникам відділу,  обіцяли скучати та заходити в гості. Цього літа бібліотека знайшла нових друзів серед дівчаток та хлопчиків, а також чудових дівчат з мистецького факультету. Тепер, коли оголошено закриття літньої школи мистецтв, ми раді тому, що нам залишились гарні спогади та безліч фото. Надовго ми не прощаємося, тому до зустрічі наступного літа у «Школі мистецтв 2015». А якщо раптом зрозумієте, що скучили за нами, заходьте в гості, бібліотека завжди відкрита для дітей та їх батьків.

 


Всі фото можна переглянути за адресою http://fotki.yandex.ru/users/artperception/


Єрофєєва Олена - відділ мистецтв

Немає коментарів:

Дописати коментар