четвер, 18 січня 2024 р.

Дочка Чарівниць

 

Пропонуємо нашим користувачам чудове видання з фонду відділу абонемента – книгу Дороти Тераковської «Дочка Чарівниць» у перекладі з польської Дзвінки Матіяш, що вийшло друком у Видавництві Старого Лева в 2023 році. І хоча книга рекомендована для читання дітям середнього шкільного віку, можемо запевнити, що вона чудово підходить для сімейного читання. Адже книга дає можливість замислитися над багатьма питаннями як дітям, так і дорослим. 

Цю книгу можна назвати романом-казкою, бо вона охоплює велику частку життя головної героїні, що постає перед нами Дитям, Дівчинкою і Панянкою. Дорослішаючи, вона змінюється, вивчає себе і навколишній світ, у якому панують зло, насилля, зневага, бундючність Загарбників. Колись славне Велике Королівство завоювали степові ординці і накинули на нього зашморг.  Він душить народ, що, здавалось би, втратив будь-які сподівання, втратив мужність і хоробрість для опору. Під опікою Чарівниць Дитя-Дівчинка-Панянка виростає й пізнає свій народ, щоб здійснилося пророцтво Пісні Єдиної…

Книга доведе своєму читачу істину про те, що добро завжди перемагає над злом, а також вчить любові.

Публікація цієї книги побачила світ у межах проєкту «Польська Полиця в Україні», організованого Інститутом Книги та фінансованого з коштів Міністерства Культури та Національної Спадщини Республіки Польща у співпраці з Українським інститутом книги.

Запрошуємо до відділу абонемента за книгою, яка подарує вам гарний настрій під час читання!

Підготувала Ольга Шпаченко, провідна бібліотекарка відділу абонемента.

Немає коментарів:

Дописати коментар