субота, 25 травня 2013 р.

Родині розваги в бібліотеці ім.Д.І.Чижевського


Наше життя вирує в світі, який стрімко змінюється, і ми поспішаємо змінюватися разом з ним, щоб бути сучасними, креативними та всебічно обізнаними. А на сім’ю зовсім не вистачає часу, та навіть у такому шаленому ритмі все ж приходять вихідні, відпустка і постає нове питання, як провести дозвілля з родиною?
Насправді ж український народ дуже творчий, співочий і талановитий, кожна родина має свої улюблені заняття. Хтось усією родиною ліпить вареники, а хтось традиційно ходить у гості кожного тижня. Саме для обміну досвідом проведення дозвілля в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського зібралося близько 20 родин, які представляли роботи декоративно-ужиткового мистецтва, а також грали на музичних інструментах, співали та створювали позитивний настрій всім присутнім цікавими розповідями.
Що й казати, атмосфера справді була сімейною, діти гралися на килимі з іграшками, знайомилися з однолітками та ласували солодощами і морозивом. Мами та бабусі ділилися досвідом та творчими досягненнями.

Конкурсантів вітали учні школи №26, які стали справжньою прикрасою сімейного свята, і конкурс розпочався!
Відкрили святкову програму родини, що представляли номінацію «образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво», кожна родина-учасниця підготувала виставки зі своїми роботами, і всі бажаючі мали змогу побачити ексклюзивні поробки майстринь на одноденній виставці.
В номінації «музика та вокал» були представлені сольні та колективні виступи, в категорії «сімейне хобі» – незвичні та нетрадиційні форми проведення сімейного дозвілля. Після виступу всіх учасників відбулося голосування, і кожен присутній мав право віддати свій голос за родину, яка найбільше йому сподобалась.
Переможцями у своїх номінаціях стали родина Кравченко (їхні ляльки-наречені нікого не залишили байдужими), родина мандрівників Лебедєвих зі своїм незвичайним сімейним хобі (гості мали змогу переглянути світлини їхніх поїздок майже по всій планеті – практично вся Європа, Близький і Далекий Схід, Африка). У співочій категорії перемогла Гетьман Аня. Глядацькі симпатії завоювали й інші учасники: родина Кулініч, родина Магро та родина Кузьминських. Усі переможці отримали призи та вітання, а кожен з присутніх – позитивний досвід та багато нових вражень.
Учасники та гості у вільній атмосфері спілкувалися за чашкою кави та чаю. Бібліотека ім. Д.І.Чижевського висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь в родинному конкурсі, кожному учаснику, який відкрив для нас своє серце, подяка фірмі «Ласка», яка подарувала морозиво маленьким гостям свята.
Відвідування бібліотеки сім’ями вже стало доброю традицією для мешканців Кіровограда, ми сподіваємось, що так буде й надалі!
Оксана Федоренко - працівник відділу соціокультурної діяльності

Немає коментарів:

Дописати коментар