пʼятниця, 4 листопада 2011 р.

Життя серед сміття

Чи давно ви прогулювались вулицями рідного міста? Коли в останнє були в парку, сквері? Якщо були й гуляли, мабуть, помічали те, що і стало темою персональної виставки фоторобіт Евгена Скачка, яка відкрилася 27 жовтня цього року в Орхуському інформаціно-тренінговому центрі при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.
Здогадалися, про що йдеться? Споримо, що ні? Адже тема експозиції молодого фотохудожника — не архітектура вулиць рідного міста і не ландшафтний дизайн паркових зон, а ... сміття Так, так! Саме проблема засміченості Кіровограда привернула увагу молодого оператора телекомпанії TTV. Тому, як людина активна й небайдужа до екології міста, де проживає, Євген звертається до громади засобом мистецтва фотографії. Виставка отримала назву “Менше сміття — краще життя”. А слоганом до неї могли б стати слова “У сміття є дім!” !
Сподіваємося, що виставка допоможе всім нам усвідомити, що чистота рідного міста залежить від кожного мешканця! Адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Наталія Калашнікова, бібліотекар відділу документів з питань економіки, виробництва та природничих наук

1 коментар: