Як навколишні речі впливають на наше життя? Ви коли-небудь помічали, як після прибирання в будинку вам фізично і психологічно ставало легше дихати. Але при цьому будь-яке прибирання забирає багато сил і часу і ви не встигаєте й озирнутися, як вам знову потрібно прибирати. А тепер уявіть, що ви навчитеся такій системі, при якій прибирання займатиме якусь зовсім мінімальну кількість часу і сил, і навіть у проміжках між прибираннями ваш будинок виглядатиме охайно і красиво.
Спробуйте осягнути філософію мінімалізму разом з експертом із прибирання Френсін Джей і вже незабаром ви опинитесь на шляху до змістовнішого, більш керованого та радісного буття.
Багато хто помилково думає, що мінімалізм – це порятунок від речей, але це не так. Суть мінімалізму – залишити тільки найнеобхідніше і те, що приносить радість.
Автор розповідає, як не просто зробити свій будинок мінімалістичним, а й виробити нові звички і навчитися мислити, як мінімаліст. Методи, запропоновані автором, дуже прості та ефективні. Принцип «викинь мотлох із життя» автор розповсюджує не лише на матеріальні речі, а й на психологічні ситуації, тривожність, наприклад. Також вона не обмежилася лише однією якоюсь технікою. На відміну від інших авторів, Френсіс Джей пише емоційне. Її книжки, хоч і мінімалістичні, але все одно оформлені у грайливому настрої, з різними шрифтами, виділеннями цілих важливих абзаців.
Чудова книга, яка врятує вашу свідомість у багатьох складних ситуаціях.
З книгою Джей Френсін. Радощі мінімалізму. Як позбутися зайвого, привести життя до ладу та спростити його: науково-популярна література / Френсін Джей ; пер. з англ. М. Смагіної. – К. : КМ-Букс, 2019. – 256 с. – (Сер. «Світовий бестселер») можна ознайомитися у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ імені Дмитра Чижевського.
Марина Григор’єва, головна бібліотекарка
відділу документів з економічних, технічних та природничих наук